Komenda Miejska Policji w Olsztynie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Mapa zdarzeń drogowych z udziałem rowerzystów

  Od początku roku na ulicach Olsztyna doszło do 25 wypadków oraz 18 kolizji drogowych z udziałem rowerzystów. W trosce o bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego, olsztyńscy policjanci przygotowali mapę zdarzeń drogowych z ich udziałem. Chcemy zwrócić uwagę, że za każdym punktem zaznaczonym na mapie, kryje się ludzka tragedia. Funkcjonariusze apelują zarówno do kierowców samochodów, jak i samych cyklistów, o ostrożną jazdę i przypominają podstawowe zasady bezpieczeństwa.

 2. Komenda Miejska Policji w Olsztynie

 3. Wydział Prewencji

 4. Zawiadomienie o przestępstwie lub wykroczeniu - zgłoszenie online

  Chcesz zgłosić Policji przestępstwo lub wykroczenie? Nie musisz przychodzić do komendy osobiście! Możesz to zrobić przesyłając stosowną informację pocztą tradycyjną lub mailem. Aby ułatwić tą procedurę, Komenda Miejska Policji w Olsztynie opracowała wzór takiego doniesienia. W poszczególnych polach wpisz odpowiednie informacje. Gotowe pismo (wraz z załącznikami) wyślij pocztą tradycyjną pod adres: Komenda Miejska Policji w Olsztynie, 10-526 Olsztyn ul. Partyzantów 23 lub prześlij je na adres mailowy oficera dyżurnego KMP w Olsztynie: dyzurny@olsztyn.ol.policja.gov.pl Pamiętaj, że możesz to zrobić również drogą elektroniczną.

 5. 100-letni kierujący doprowadził do kolizji drogowej

  Zatrzymaniem prawa jazdy i skierowaniem wniosku o ukaranie do sądu zakończyło się zdarzenie drogowe, do którego doszło na skrzyżowaniu ul. Zientary-Malewskiej z ulicą Cichą w Olsztynie. Sprawcą zdarzenia drogowego okazał się 100-letni kierujący osobowym polonezem, który nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu kierowcy hyundaia.

 6. Kierownictwo

 7. Komisariat Policji w Biskupcu

 8. Druki do pobrania

 9. Wydział Ruchu Drogowego

 10. Komisariat Policji w Barczewie

Powrót na górę strony