Komenda Miejska Policji w Olsztynie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Olsztyn: Rozbite auto chciał sprzedać jako bezwypadkowe, odpowie za usiłowanie oszustwa

  Kara do 8 lat pozbawienia wolności może grozić 61-letniemu mieszkańcowi Olsztyna, który chciał sprzedać mazdę jako auto bezwypadkowe mając świadomość tego, że pojazd uczestniczył w zdarzeniu drogowym. Na trop nieuczciwego sprzedawcy trafili dziennikarze TVN-u z ukrytą kamerą.

 2. Kierownictwo

 3. Komenda Miejska Policji w Olsztynie

 4. Olsztyn: Umorzono dochodzenie w sprawie podejrzenia popełnienia przestępstwa na szkodę firmy LEX SUPERIOR

 5. Olsztyn: Dzień ojca na sportowo. W pojedynku służb mundurowych drugi rok z rzędu wygrali policjanci

  W tym roku do pojedynku służb mundurowych stanęli policjanci i strażnicy miejscy. Puchar przechodni, już drugi rok z rzędu trafił w ręce policjantów z Olsztyna, choć konkurencje nie były proste. Funkcjonariusze przeciągali linę, brali udział w rosyjskim cyrklu. Wykonywali również zadania w wieloosobowych spodniach i nartach. Piknik sportowy z Rugby Team Olsztyn odbył się przy CRS Ukiel z okazji Dnia Ojca.

 6. Wydział Kryminalny

 7. Komisariat Policji w Olsztynku

 8. Wydział Ruchu Drogowego

 9. Olsztyn: Zwycięstwo olsztyńskich policjantów w turnieju siatkówki plażowej i zawodach strzeleckich w Mikołajkach.

  W Mikołajkach odbył się organizowany przez Instytut Bezpieczeństwa i Obrony Narodowej pod patronatem Komendanta Powiatowego Policji w Mrągowie indywidualny i drużynowy turniej piłki plażowej oraz zawody strzeleckie dla funkcjonariuszy służb mundurowych i ratowniczych województwa warmińsko-mazurskiego. Brązowy medal w rozgrywkach siatkarskich wywalczyli olsztyńscy policjanci, a zawody strzeleckie wygrał olsztyński dochodzeniowiec.

 10. Ważne - informacja dot. postępowania w sprawie firmy LEX SUPERIOR SP. Z O.O.

  W związku z licznymi zapytaniami osób, które otrzymały od KANCELARII PRAWNEJ WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ LEX SUPERIOR SP. Z O.O. z siedzibą w Gdańsku przedsądowe wezwania do zapłaty, Komenda Miejska Policji w Olsztynie informuję, że 31 grudnia 2014 roku postępowanie zostało umorzone wobec braku danych dostatecznie uzasadniających podejrzenie popełnienie przestępstwa.Policjanci radzą, aby nie pozostawiać pisma bez odpowiedzi.