Poszukujemy zaginionego 68-letniego Jana Zbocha - Aktualności - Komenda Miejska Policji w Olsztynie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukujemy zaginionego 68-letniego Jana Zbocha

Data publikacji 07.08.2020

Policjanci z Dobrego Miasta prowadzą czynności poszukiwawcze za zaginionym 68-letnim Janem Zbochem. Z uzyskanych informacji wynika, że mężczyzna może przebywać na terenie województwa mazowieckiego. Nie wykluczony jest również jego pobyt w Olsztynie i powiecie olsztyńskim. Do chwili obecnej mężczyzna nie nawiązał kontaktu z rodziną. Każdy, kto posiada informacje mogące pomóc w odnalezieniu 68-latka proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką Policji.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Dobrym Mieście prowadzą poszukiwania za zaginionym 68-letnim Janem Zbochem. Policjanci od kilku miesięcy prowadzą czynności mające celu ustalenie aktualnego pobytu mężczyzny. Informacje o zaginięciu policjanci otrzymali od syna 68-latka a jego ostatni kontakt z rodziną był w formie telefonicznej w 2016 roku. Z policyjnych ustaleń wynika, że zaginiony może przebywać w Warszawie oraz Płocku. Funkcjonariusze nie wkluczają jego pobytu również na terenie Olsztyna i powiatu olsztyńskiego.

Zaginiony jest szczupłej budowy ciała, wzrost 175-180 cm, brak zarostu – w przeszłości nosił wąsy.

W imieniu rodziny oraz własnym zwracamy się do każdego, kto może mieć informacje na temat miejsca przebywania zaginionego 68-latka. Można je przekazać osobiście do jednostki prowadzącej poszukiwania tj. Komisariat Policji w Dobrym Mieście przy ul. Plac 1-go Sierpnia 1, telefonicznie pod nr 47 73 119 31, mailowo: dyzurny.dobre-miasto@olsztyn.ol.policja.gov.pl lub dzwoniąc pod nr alarmowy 112.

(aj)

Powrót na górę strony