KWP/KMP: Złoto dla policjantów w Mistrzostwach Służb Mundurowych

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie zajęli pierwsze miejsce w Mistrzostwach Służb Mundurowych organizowanych przez Wojskową Komendę Uzupełnień. Zaraz za podium, na 4 miejscu uplasowali się funkcjonariusze z Komendy Miejskiej. Obu drużynom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Mistrzostwa Służb Mundurowych odbyły się w dniach 27-28 października 2016 roku na hali sportowej 22 WOG przy ul. Saperskiej w Olsztynie. Funkcjonariusze 10 drużyn walczyli o puchar Komendanta Wojskowej Komendy Uzupełnień w Olsztynie.
Zawody podzielone były na dwie części- eliminacyjną i finałową. Od samego początku policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie byli faworytami spotkania. Mistrzowie zeszłorocznego turnieju podczas rozgrywek nie stracili ani jednego seta.
W finale zmierzyli się z drużyną Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Olsztynie. Poziom gry był wyrównany. Mecz dostarczył widzom ogromnej dawki emocji. Po zaciętym boju lepsi okazali się jednak policjanci.

Nagrodę indywidualną najlepszego atakującego mistrzostw odebrał mł. insp. Mariusz Kozłowski- zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Lidzbarku Warmińskim.

O krok od podium była drużyna z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. Funkcjonariusze po zaciętej walce, zajęli w turnieju 4 miejsce.

Obu zespołom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!